Facebook YouTube

Nowa Inwestycja

Wieliczka Park

Zobacz
Wieliczka Park - pierwsza tego typu inwestycja realizowana w Wieliczce. Zamknięte osiedle, monitoring, całodobowa ochrona, instalacja alarmowa to nie jedyne zalety jakie oferuje deweloper - Jania Construction. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu istniejącego lasu, w bliskiej odległości od centrum Wieliczki oraz jest doskonale skomunikowana z Krakowem.

Przedszkole, żłobek, boisko do gry i zabawy, siłownia zewnętrzna, rowerownia, liczne place zabaw to atrakcje, które czekają na najmłodszych właśnie na osiedlu Wieliczka Park. Deweloper nie zapomniał o zagospodarowaniu części wspólnych inwestycji, oraz miejscu spotkań przyszłych mieszkańców. Zadbane alejki między istniejącym i zachowanym lasem oraz cała architektura zieleni będą sprawiały radość z codziennych spacerów.

Na osiedlu swoje miejsce znajdzie cenione w całej Polsce przedszkole sportowo - językowe oraz żłobek Fair Play. Deweloper pragnie zapewnić zupełnie nową jakość budownictwa mieszkaniowego, w nowoczesnej i przyjaznej architekturze.

Za projekt wizualny i architektoniczny inwestycji odpowiada Grupa B7 Architekci wchodząca w skład grupy Jania Construction.

Wybierz budynek

Budynek A

Kliknij aby wybrać

Budynek B

Kliknij aby wybrać

Budynek C

Kliknij aby wybrać

Budynek D

Kliknij aby wybrać

Deweloper

Jania Construction
Jania Construction to lider budownictwa i sprzedaży w powiecie myślenickim. Działalność firmy koncentruje się głównie na obszarze województwa małopolskiego. Deweloper prowadzi równolegle klika inwestycji wielorodzinnych a projekty budowlane realizuje przez biuro projektowe B7 Architekci.

Partnerzy

iHome Nieruchomości
Grupa B7 Architekci
Usłubi Remontowo-Budowlane HALEK